Námětové cvičení Jasenice

V pátek 21. října se naše jednotka zúčastnila námětového cvičení okrsku Lešná, které se tentokrát konalo v jedné z našich místních částí, Jasenice.

Motivem cvičení byla dálková doprava vody. Voda se na první úseku se nacházela domácí jednotka Jasenice, která čerpala vodu z jímky u místní školy. Voda postupně šla na druhý úsek, kde se nacházela JSDH Lhotka n. B. Třetí úsek měla pak na starosti jednotka z Perné. Na posledním úseku jsme byli my. Účastnili jsme se s veškerou naší technikou. Tzn. CAS Tatra, i DA Ford Transit.

Naším úkolem bylo nasadit dva útočné proudy C a uhasit imaginární požár.

Později jsme se všichni sešli v místním sálu, abychom zhodnotili celém cvičení.

Chtěli bychom poděkovat jednotce z Jasenice za pozvání.

Cvičení se účastnily tyto jednotky:

  • JSDH Lešná,
  • JSDH Perná,
  • JSDH Lhotka n. B.,
  • JSDH Jasenice.

Napsat komentář